Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Tuvaletim Tıkandı veya Logarım Tıkandı Ne Yapmalıyım
Şubat 24, 2020

Tuvaletim Tıkandı veya Logarım Tıkandı Ne Yapmalıyım

Gümüzde çok sık kartılaştığımız sorunların başında gelen tuvalet tıkanıklığı logar ve mutfak tıkanıklığı günümüzü berbat etmekle birlikte yaşantımızı kötü etkileyen sorunlardır.

Bunun için yapmamız gereken aslında aslında çok basit siz elinizi suya subuna dokundurmadan Mersin Akar Sıhhi Tesisatı tek tıkla arayarak kapınıza kadar getiyorsuz bizde sizlere en kısa sürede profestonel ekipmanlarımız ile çözümler sunuyoruz.

Mersin Akar sıhhi tesisat size ne gibi çözümler sunar !

Logarım tıkandı ne yapmalıyım !

Müsatakil eviniz de yada apartman site benzeri yerlerde tıkanan logarın öncelikle  profesyonel ekipmanlar ile yeri belirlenir daha sonra çelik kılavuz ve makina ile boruyu tıkayan cisimler temizlenir.

Mutfak Giderim tıkandı ne yapmalıyım !

Mutfak giderleri hemen hemen her yıl tıkanır ev hanımlarının korkulu rüyasıdır. Mutfak gideri tıkanmakla kalmayıp giderden taşan suyun mutfak parkesini ve mutfak dolabını mahfetmesi muhtemeldir.

Bunun içinde önceden tedbir almak ve yıllık bakımlar sayesinde binlerce liralık masraflardan kurtulmak mümkündür. Peki ne yapmalıyım

Bunun için öncelikle makina ve çelik kılavuz yardımı ile pimaş boru temizlenir açılan boruyu yağdan arındırmak için belli kimyasal ilaçlar kullanılır böylece sağlıklı bir kullanım elde edilmiş olur .

Logarımın yerini nasıl tespit ettirebilirim !

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte artık logar yeri tespit etmek çok kolay işlem oldu. Bunun için tek yapmanız gereken Merssin Akar sıhhi tesisatı aramak yeterli olacaktır bünyemizde bulundurduğumuz sonda vericili kamera ile nokta atışı logar yeri tespit ediyoruz köstebek gibi her yeri kazmıyoruz bu sayede size zaman ve nakit kazandırıyoruz

Mersin Akar sıhhi tesisata nasıl ulaşabilirim 

Bizi : 0542 360 48 98  numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsniz 7/24 hizmet için hemen arayın !!

 

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara