Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

TIKANMIŞ BİR TUVALET NASIL AÇILIR
Mart 17, 2021

TIKANMIŞ BİR TUVALET NASIL AÇILIR

Mersin tuvalet tıkanıklığı açma olarak yılların verdiği tecrübe ile her türlü problemlerinizde yanınızdayız .kameralı tıkanıklık açma cihazlarımızla

profesyonel hizmet vermekteyiz. Tıkanmış ve tıkanmış bir tuvalet borusundan taşmayı önlemek için yavaşça boşaltın . Kötü bir şekilde tıkanmış bir tuvaleti nasıl açacağınıza ve hiçbir şey işe yaramadığında bir tuvaleti nasıl açacağınıza dair birkaç basit ipucu.

Bir tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır  (ve ne zaman profesyonel bir tesisatçıdan yardım  alınır !)

Evinizdeki tuvalet giderinin tıkanmasını açabilmek size değerli zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. tıkanma nedeni bir  basit bir  kaç nedenden dolayı olabilir, ancak çoğu ciddi değildir, birkaç kolay adım izleyerek açılabilir

Tuvalet giderinizin tıkanıklığını açmaya çalışmadan önce, önce bir miktar hasar sınırlaması uygulayın. Tıkanıklığı gidermek için defalarca tuvaleti sifonu çekmeyin – tıkanıklık taşabilir ve ardından tıkanmış bir tuvalet giderinin yanı sıra temizlemek için bir pislik de olur.

z

Tıkanmış Tuvalet Giderinin Sebepleri Nelerdir?

Tıkanmış tuvalet giderleri genellikle aşağıdakilerden bir veya daha fazlasının sonucudur:

 • Tuvalet kağıdı
 • Çocuklar tarafından fırlatılan oyuncaklar veya diğer eşyalar
 • Gıda
 • Adet pedleri, tamponlar ve hijyenik pedler
 • Pamuk topları
 • Saç
 • Bebek bezleri ve bebek mendilleri
 • Sıhhi tesisat sisteminizdeki ağaç kökleri
 • Tuvalet Giderinin Tıkanıklığı Nasıl Açılır

 • 1.Problemi Bulun ve Çözmeye Çalışın

  Tuvalet tıkanıklığının nedeni görünüyorsa, bir çift lastik eldiven giyin ve çıkarın. Tıkanmanın nedenini göremiyorsanız, deney yapma zamanı.

 • 2. Bulaşık Makinesi Sıvısı ve Sıcak Su Ekleyin

  Lastik eldivenlerinizi üzerinizde tutun ve az miktarda bulaşık deterjanı ve yarım kova sıcak su damlatın, bel hizasından klozete dökün ve birkaç dakika bekletin.

  5. Bir Tesisat açma kılavuzu / Burgusu ile Daha Derin Tıkanıklıkları açın

  Tıkanıklık elle açılamayacak kadar derinse, sıhhi tesisat ‘kılavuzu’ veya ‘burgu’ zor tuvalet tıkanıklıklarını gidermede harikadır. Sıhhi tesisat burgusu, kanalizasyonlarda bükülüp dönebilen sarmal bir teldir. Yüksek esnekliği nedeniyle, bir sıhhi tesisat burgusu, derin tuvalet tıkanıklıklarının bulunmasında ve kaldırılmasında inanılmaz derecede etkilidir.

   

   

  6. asit Bazlı Kimyasallar

  Tuvaletinizin tıkanıklığının açmanın başka bir yolu da, tıkanmaya neden olan katı maddeyi parçalamak için asit bazlı kimyasallar kullanmaktır. Bu yalnızca organik madde (nesneler veya saç değil) üzerinde çalışacak ve etkilerin gerçekleşmesi biraz zaman alacaktır. Alternatif olarak, bir kova bulun ve yarısını sıcak su, karbonat ve sirke ile doldurun. Bu su bazlı çözelti, asit bazlı kimyasallara harika bir alternatiftir ve katı maddeyi parçalamada çok etkilidir. Mezitli tuvalet tıkanıklığı açma bir telefon kadar yakınız 

   

   

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara