Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Tıkanan Lavabo Açmanın En iyi Yöntemleri
Şubat 25, 2020

Tıkanan Lavabo Açmanın En iyi Yöntemleri

Mersin Akar sıhhi tesisat ile Basit lavabo tıkanıklıklarını siz de halledebilirsiniz. Torna vida yardımı ile lavabo göbeğindeki süzgecin vidasını açın (lavabo altına kova koymayı unutmayın ) ve pimaşa bağlantı noktasından lavabo borusunu çıkarın banyoda tazyikli su ile bu boruyu temizleyin tekrardan montaj yapın tıkanıklık giderilmemişse pimaş tıkanıklığı olduğu anlamına gelir ve bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur.

Eğer sorun büyükse, zaten bir kokuyla kendini belli eder. Bunun dışında çözümlenmesi zor tıkanıklıklarda kameralı sistemi kullanarak tıkanıklığın kesin sebebinin ne olduğuna bakılmasında fayda var. Çünkü yanlış yöntemler sorunların büyümesine neden olur. Bütçenize zararı dokunmayacak uygun fiyatlı yöntemimizle sizlere her zaman hizmet vermekteyiz.

Tıkalı mutfak borusu açma, pimaş açma gibi işlemlerde yaptığımız kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Siz de iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçerek problemleriniz için yardımlarımızdan kolayca faydalanabilirsiniz. Pimaş tıkanıklığı açma alanında öncü olan firmamız Akar sıhhi tesisat, en gelişmiş teknoloji yöntemleri ve en iyi ekibiyle yanınızda unutmayın size bir telefon kadar yakınız !

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara