Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır
Mart 2, 2021

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır

Mersin tıkanıklık açma Kötü bir tıkanma fark ettiğinizde, yapacağınız en iyi şey bir tavayı sıcak suyla doldurmaktır . Ocakta ısıtın veya musluğu kullanın, ancak suyun kaynama noktasına gelmesine izin vermeyin. Kanalizasyona dökün ve tıkanıklığı gevşetip gevşetmediğini görmek için birkaç dakika bekletin. Suyun boşalmaya başladığını görürseniz çabalarınızın başarılı olup olmadığını anlarsınız. Ardından, tuvalete bir veya iki sifon verin. Çoğu durumda, sıcak su yedeklemeye neden olan şeyi parçalamak için yeterlidir. İşleri bir adım öteye taşımanız gerekiyorsa, mutfaktan biraz bulaşık sabunu ödünç alın ve klozete yaklaşık 1/4 fincan yeterli miktarda sıkın. Sabunu 5-10 dakika bekletin, böylece kanaldan aşağı inip tıkanıklığa ulaşması için zamanınız olur. Daha sonra kaseye sıcak su (yine kaynamadan) ekleyin ve oturması için biraz zaman verin. Çoğu durumda, sabun bir kayganlaştırıcı görevi görür ve her şeyin tekrar hareket etmesini sağlamak için tuvalet giderindeki tıkanıklığı yağlar.İlkokul biliminde öğrendiklerinizi kanalize etme zamanı! Klozetiniz zaten ağzına kadar doluysa, ya suyun bir kısmını boşaltın ya da biraz taşmaya hazır olun. Sonra, tuvalet kanalına bir bardak karbonat ve bir bardak sirke dökün . Sirke ve kabartma tozu birleştiğinde, doğal kimyasal reaksiyon köpürür ve tıkanıklığı gevşetir. Yaklaşık otuz dakika sonra, biraz sıcak su ile devam edin ve akıp akmadığını kontrol edin. Varsa, gitmekte fayda var. Olmazsa, işlemi bir kez daha tekrarlayın.
(mersin tıkanıklık açma mezitli tuvalet tıkanıklığı açma toroslar tuvalet tıkanıklığı açma mersin tesisatçı su tesisatçısı )
Bu biraz rahatsız edici görünebilir, ancak gerçekten bir tıkanıklık içindeyseniz ve görünürde piston yoksa , bir tuvalet fırçası alın ve kılları kanalizasyona doğru eğin. Birkaç kez yukarı ve aşağı pompalamak, bir şeyleri gevşetmek için yeterli olmalı, böylece tıkanma anında yok olur.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara