Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Mezitli Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Mart 22, 2021

Mezitli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hemen belli olmasa da, her klozet porselen armatürün bir parçası olan yerleşik bir sifon konfigürasyonu ile inşa edilmiştir. Bu nedenle sık  sık tıkanmalar meydana gelir. Bu tıkanmaların en büyük nedeni ıslak mendillerdir ıslak mendiller tuvalet kağıtları gibi çabuk parçalanmazlar ve giderde borulara tutunurlar. Zamanla bu tutunmalar sonucu boru içerisinde su geçişi duraksar ve geri tepmelere neden olur.  Eğer bu tıkanıklık fark edilmezse su baskınıyla sonuçlanır buda çok ciddi maddi sonuçlar doğurur.

Mezitli tuvalet tıkanıklığı açma olarak   bu tür problemlerde sizlere profesyonel destek sunuyoruz. robot makine ile mevcut tıkanıklığı açıyoruz  kamera ile ile testini yapıyoruz. yapılan görüntüleme işleminde  eğer kanalizasyon hattında  bir problem varsa boru daralması atık su borusunda  her han gibi bir kırık varsa sonda ile yerini tespit edip  kırıp onarımını yapıyoruz. Mezitli tuvalet tıkanıklığı olarak  sektördeki tecrübemiz olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

MUTFAK TIKANIKLIĞI  NASIL AÇILIR       

Mutfak tıkanıklıkları tuvalet tıkanıklığına göre daha  basit gibi gözükse de  onun kadar sıkıntılıdır. mutfak tıkanıklığını gelişmiş robot cihazlarla açıyoruz. ardından kamera ile görüntülemesini yapıyoruz. Eğer mutfak hattımızdaki borumuz  tamamen yağ bağlamış ise basınçlı yıkama makinemiz ile  mutfak boru hattımızda yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu işlem sonrasın da borunun geri tutmasını engellemiş oluyoruz. Aksi takdir yıkama işlemi yapılmazsa mevcut tıkanıklık kendini kısa süre içerisinde tekrarlar buda ek maliyet ve zamandan kaybetmektir. Bu konuda mağdur olmamanız için teknoloji yakından takip ediyoruz

 Mezitli tuvalet tıkanıklığı açma

 

Gelişen teknoloji yakından takip ediyoruz ve ekipmanlarımızı sürekli geliştiriyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimize minimum maliyet ile en az hasar ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Mezitli tuvalet tıkanıklığı Mezitli mutfak  tıkanıklığı açma  7/24 hizmet vermekteyiz sizlere  bir telefon kadar yakınız .

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara