Mail

info@mersinkanalacma.net

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Lavabo Ve Mutfak Giderlerini Açmak İçin Kolay Yöntemler
Mayıs 6, 2014

Lavabo Ve Mutfak Giderlerini Açmak İçin Kolay Yöntemler

Su tesisatının tıkanması pis olması evde sorunlara yol açmaktadır. Tıkanıklar genelde mutfak, banyo ve tuvalette meydana geldiği için boruların dolması mümkündür. Lavabo tıkanıklığını deneyimli uzman ekibin lavabo açma işlemi uygulanmaktadır. Lavabo giderini açma işlemi boru içerisinde su göndererek açmak için uğraşmaktadır.

Lavabo açma makinesi sayesinde kırmadan özenle açılmaktadır. Çamaşır ve bulaşık makinelerin gider boruları ve zamanla kireçlenme oluşarak tıkanıp alt komşunuza veya evinize pis suların basması oldukça doğaldır. Tıkalı gider boruları açmak için tesisatın tıkanıklığı açma işlemleri özel uygulamalarla kalıcı çözümler sunmaya devam etmektedirler. Borularda çatlamalar oluştuğu için bu durumdan kurtulmak gerekmektedir. Kadınların çoğu geçici olarak tıkanan lavaboları ilaçlar sayesinde çözüm bulabilirsiniz.

Su tesisat borusunun içinde kalıp halinde kalan tortuları kırmak için özel makineler kullanılmaktadır. Tuvalete kaçan herhangi bir şey yüzünden pis suların taşması gider yerlerini tıkamaya sebep olurken kamera sayesinde tespiti yapılarak onarılmaktadır. Kanal açma robotu sayesinde tıkanıklar açılarak gönül rahatlığıyla lavabo ve tuvaleti açmak için kullanılmaktadır. Profesyonel olan ekiple birlikte özel son teknolojiye ait makineler sayesinde size hizmet verilmektedir.

Kanal görüntüleme ve ses dinleme cihazları sayesinde su kaçakları tıkanıklıklara son nokta konulmaktadır. Ekibe bulunduğunuz yerden anında ulaşarak tıkanıklık konusunda sorununuzu anlatın ve ekip kısa bir sürede size gelerek çözüme ulaştıracaklardır.

 

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara